Публікації

VENETOMED отримала сертифікат на відповідність ДСТУ EN 14126: 2008

Компанія VENETOMED пройшла вітчизняну сертифікацію, отримавши сертифікат на відповідність ДСТУ EN 14126:2008 ``Одяг захисний. Захист від інфекційних агентів``

Вже скоро рік як ми співпрацємо з величезною кількістью лікарень в Україні. Виконуємо своє зобов’язання перед суспільством — захистити саме вітчизняних лікарів.
Але щоб підтвердити якість наших виробів, змушені були довго очікувати на сертифікацію і лише зараз, коли вже пройшли і перші, і други, і треті хвилі пандемії, також після серії досліджень отримали першими другий сертифікат відповідності і в українській лабораторії. Печаткою Інституту громадського здоров’я ім. О. М. Марзєєва підтверджується, що засоби індивідуального захисту виробництва VENETOMED — наднадійні. Їм присвоєно 4- 5 тип захисту.

“Велика проблема полягала в тому, що до останнього моменту в Україні це неможливо було перевірити, у нас не існувало лабораторій, які б могли провести тести про те, що цей комбінезон відповідає всім вимогам. І ось нарешті ми отримали останнє підтвердження в українській лабораторії, що ми відповідаємо стандарту 14126”, — наголосила директор Оксана Місюра.

На часі проходження сертифікації для розширення ринків збуту, оскільки продукція VENETOMED дієво захищає не лише від коронавірусу, а й від уражень внаслідок радіоактивних і хімічних забруднень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *