Статті

Ультразвукова спайка VS нитковий шов: основні відмінності

У часи епідемії Коронавірусу багато людей впритул зайнялися своїм здоров’ям. Це не дивно, адже невидимий ворог може підстерігати на кожному кроці. Щоб максимально убезпечити себе і своїх близьких, більшість людей сьогодні старанно дотримуються карантину, носять захисні маски, миють руки і користуються санітайзерами.

Тим же, хто змушений перебувати на передовій по COVID-19 – медикам, працівникам вірусологічних лабораторій, МОЗ, МВС, служб з надзвичайних ситуацій і іншим – доводиться берегтися від небезпечного вірусу особливо ретельно. Захистити організм допоможуть спеціальні костюми, от тільки не всі вони є максимально безпечними.

Справа в тому, що багато виробників при пошитті захисних костюмів використовують звичайний шов ниткою замість ультразвукової спайки швів. Чому це так небезпечно? Давайте розберемося.

Що не так з нитковим швом?

Здавалося б – що не так з нитковим швом? Адже використання якісних спеціальних матеріалів для пошиття спецодягу цілком достатньо, щоб убезпечити організм. Насправді, це не так. Нитковий шов, яким би міцним він не був, і який би стібок не використовувалася при його створенні, буде містити зазори.
Звичайно, спеціальні костюми з нитковим швом можуть захистити вас від проникнення небезпечних біологічних агентів, і використовувати їх краще, ніж не використовувати взагалі нічого. Однак при безпосередньому контакті з інфікованими людьми, цей захист є практично марним.
Поміркуйте самі – зазори між частинами тканин, що зшиваються, є нічим іншим, окрім як величезними воротами для вірусів. Через них вірус КОВІД-19 або будь-який інший вільно потрапить на вашу шкіру, а потім – в організм, в рази збільшивши ймовірність інфікування. Тому, давайте залишимо красивий шов ниткою для ательє мод, а ось пошиття захисних костюмів – професіоналам, які використовують у своїй роботі технологію ультразвукової спайки.

Особливості ультразвукової спайки матеріалів

Ультразвукова спайка – особлива технологія, яка використовується для з’єднання матеріалів між собою. Вона застосовується в різних сферах, зокрема – при виробництві якісних захисних костюмів Венето. Завдяки УЗ-спайці, відпадає необхідність використання ниток, звичайних швів, додаткових кріплень, і, відповідно, проколів матеріалу.

Необхідно відзначити, що якість скріплення матеріалів при ультразвуковій спайці тільки поліпшується. Крім того, ультразвукова пайка підвищує еластичність спецодягу, завдяки чому працювати в ньому більш комфортно.

Захисні костюми VenetoMed

При виробництві захисних костюмів Венето використовує технологію ультразвукової спайки. У зв’язку з епідемією Коронавірусу компанія масштабувала виробництво, найняла професійних швачок, а головне – закупила спеціалізовані медичні тканини і обладнання для роботи з УЗ-спайкою. Завдяки цьому костюми Венето здатні забезпечити підвищений захист організму від вірусів і інших небезпечних зовнішніх чинників навіть в зонах підвищеної небезпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *