Статті

ТОП-5 відомих брендів захисних халатів (рейтинг 2021 року)

Сьогодні є ряд чинних норм та стандартів до виконання, матеріалів, розмірами, рівня безпеки захисних халатів. Так чому ж одні бренди мають попит серед населення, а другі не можуть конкурувати? Як захистити себе, який халат краще?
У даній статті ми розповімо про ТОП-5 брендів виробників захисних халатів, порівняємо їх характеристики, ціни, відгуки покупців. Отже, перейдімо до списку кращих брендів та розберемося, дізнаймося за що їх так високо цінують медичні працівники.

Топ 5 кращих захисних халатів (бренди та дистриб'ютори в Україні)

Знайти дослідження, рекомендації наукових співробітників, лаборантів виявилося дуже складно. Причин дві — у світі дійсно мало компаній виробників якісного захисного одягу та відсутність інтересів з даного питання у населення.
Ви знали, що в Україні понад 10 підприємств спеціалізуються на виготовленні захисного медодягу. А ви знаєте скільки компаній роблять це дотримуючись “букви закону” і вимог міжнародних стандартів? А чому імпортні товари все менше цікавлять українців? Тому що наші ТМ виробляють й пропонують товар, який не поступається за якістю закордонним аналогам!
Венетомед — вибір медичних працівників. В Україні дана компанія є безперечним лідером у сфері виробництва спеціалізованої захисного одягу. Халати для медиків, що випускаються Венетомед на 100% відповідають європейським нормам та міжнародним стандартам:

  • ГОСТ EN 14126: 2008 “Одяг захисний. Захист від інфекційних агентів “.
  • ГОСТ EN ISO 13485: 2018 “Захисні медичні вироби”.
  • ГОСТ EN 13034 діє до: 2017 “Захист від рідких хімічних речовин. Вимоги до експлуатаційних характеристик “.
  • ISO 9001: 2015 »Система менеджменту якості для виробництва нетканих матеріалів” та ін.

Наявність даних сертифікатів є гарантом якості та вашої безпеки!

Виготовляють захисні комплекти із нетканих матеріалів. При пошитті враховані всі побажання докторів, медсестер. Крій, дизайн, кожен шов в захисних виробах призначений для того, щоб ЗІЗ були не тільки захисними, але й комфортними. Також радує вартість виробів, у порівнянні з американськими, німецькими та іншими.

TYVEK DuPont (Дюпон) — американський бренд, який був заснований в далекому 1802 р. Сьогодні компанія займається виробництвом полімерних матеріалів, захисного одягу, ядерної зброї й т.д.. Костюми від Дюпон використовують не тільки медики, а й працівники хімічної, аграрної, військової та інших промисловостей. Одяг відповідає стандартам надійності, не створює парникового ефекту.
TYVEK не містить силіконів, антистатичний, досить міцний халат. Всі розміри та дизайни унісекс. Тому костюми можуть погано сидіти на чоловіках і жінках різної статури. Комплекти ЗІЗ до нас в Україну поставляють з-за кордону. Порушення вимог до зберігання, транспортування можуть знизити захисні властивості виробів. Також на ринку можна наштовхнутися на підробки.

Research and Development (R&D) — країна виробник Китай. Попри те, що компанія має міжнародний статус, а основні її потужності знаходяться в одній із найрозвиненіших країн світу (Китай), недоліки у їх ЗІЗ є.
По-перше, проблеми через розмірну сітку, нам їх розміри замалі. Підібрати оптимальний комплект дуже складно. Через масове виробництво, м’яко кажучи, страждає якість одягу. Для них цей відсоток браку допустимий, але для нас ні! До того ж постачання можуть бути порушені через локдаун й тривалі новорічні канікули на сході.

Барбатекстіль (Barbatextille) UA — їх одноразові захисні халати підійдуть для відвідування хворих. Але для роботи в умовах важкої епідеміологічної ситуації вироби непридатні. Виготовляють із найтоншого спанбонду (щільність всього 50 г / м2). Зав’язується він на потилиці, на бантик. Користується одяг популярністю через дешевизну, а не через своїх експлуатаційні характеристики.

ТОВ “Бико” (дистриб’ютор імпортних брендів) — ще один український виробник захисного одягу. Спеціалізується на виробництві ЗІЗ для машинобудівників, аграріїв працівників металургії та хімічних промисловостей, а також є дистрибутором ЗІЗ американських брендів. деякі із комплектів підходять медпрацівникам. Втім їх швидко розкуповують, і асортимент малий.

Окремо хотілося б поговорити про плутанину, яка виникає в інтернеті. Тайвек, каспер, М3, медіспан, спанбонд — не назви брендів. Це назви матеріалів з яких шиють захисний одяг для медиків! Не плутайте ці терміни. Часто можна почути — ми купили костюми «Каспер». Так ось, це означає, що матеріал захисного одягу — каспер. Виробником може бути хто завгодно!

Чому Венетомед — кращий український виробник?

Український виробник ТОВ «Група Венето» працює з 1993 року. Як тільки почалася епідемія коронавірусу, компанія перепрофілювала частину своїх потужностей і почала виробляти ЗІЗ під торговою маркою Венетомед для медпрацівників.
Для досягнення поставлених цілей компанія закупила 13 одиниць техніки для виробництва нетканих матеріалів (спанбонд, медіспан, спанбел і за пів року збільшила потужності до 300 одиниць, розширила персонал).
Є цілий ряд нормативів ВООЗ, в них вказані допустимі склади тканин для пошиття ЗІЗ. Всі технології запозичені у передових європейських компаній. Венетомед видає сертифікати відповідності на свої комплекти засобів індивідуального захисту. Більш того співробітники носять захисні халати та маски власного виробництва.
Рекомендуємо купувати вироби від українського бренду Venetomed з тієї причини, що в мережі інтернет дуже мало інформації про міжнародних виробників. У 90% випадків при покупці халатів невідомої ТМ вам не нададуть таку інформацію, як:

  • країна виробник;
  • щільність матеріалу, склад;
  • ступінь захисту (а їх 4 категорії відповідно до класифікації, ЗІЗ за ВООЗ);
  • назва компанії виробника (раптом ви захочете поскаржитися, а кому і куди?).

Вентомед веде відкриту інформаційну політику, консультує, допомагає з комплектацією ЗІЗ по всій Україні. За рік локдауна їх одяг прекрасно себе зарекомендував.
Швидка доставка — ще один важливий фактор. Міжнародні транспортні компанії через карантинні обмеження можуть відмовитися доставити ваші покупки в Україну. Халати захисні від Венетомед по Україні вам доставлять протягом декількох робочих днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *