Статті

Корисні звички, яким навчив коронавірус

Уже другий рік підряд весь світ живе в умовах пандемії коронавіруса. Небезпечна легенева інфекція внесла кардинальні зміни в звичайне життя всіх людей на планеті. За цей час людство обзавелось новими корисними звичками, які сьогодні допомагають знизити ризик зараження Covid-19 та SARS-Cov-2. Найцікавіше те, що деякі корисні звички позитивновплинули на соціальне життя людства.
Перш за все, коронавірус показав, що людство не готове до біологічної небезпеки. На початку пандемії було багато скепсиса та недовіри. Багато хто не хотів носити одноразові маски і ігнорували рекомендацію «Як мить руки». Через деякий час населення багатьох країн стало більш проінформованим. Це стало причиною появи багатьох корисних звичок!

Корисні звички і їх вплив на життя суспільства

Все ще не вірите в те, що Covid-19 і SARS-Cov-2 змінили світ на краще, незважаючи на високу ціну, яку заплатило людство? А все нові правила поведінки в соціумі здаються занадто суворими і невиправданими? У багатьох країнах знизився рівень злочинності. Завдяки зниженню ціни на курси на навчання онлайн, багато людей змогли отримати освіту. Ви будете здивовані, прочитавши статтю до кінця.

 1. Антисептики / САНІТАЙЗЕР. Тепер у кожної людини в кишені або сумочці знайдеться засіб для дезінфекції рук. При Коронавірусі ефективні тільки спиртовмісні склади. При цьому спирту в складі має бути не менше 80%. А ви знали, що таким сантіайзером, наприклад, можна обробити рану, поріз? Такими засобами зручно відтирати чорнило з різних поверхонь і навіть відновити білий колір підошви улюблених кросівок! Це універсальний засіб має тисячу застосувань в побуті, добре, що вони тепер є у кожної … або майже кожної людини.
 2. Загартовування організму – люди масово стали загартовуватися, займатися спортом і привчати до цього дітей. У цьому році була досить холодна і сніжна зима. Чи не єдиний спосіб урізноманітнити дозвілля на локдауні стало – загартовування снігом і пірнання в ополонку.
 3. Соціальна дистанція. Дотримання соціальної дистанції в черзі і громадському транспорті не тільки знижує ризик зараження коронавірусом. Кишеньковим злодіям стало важче орудувати. З введенням нових правил різко знизилася кількість крадіжок. Несподіваний і цікавий побічний ефект від соціальної дистанції помітили поліцейські.
 4. Люди стали більше турбуватися про своє здоров’я. Збільшилася кількість профілактичних медоглядів. Також підвищився попит на вітаміни в аптеках.
 5. Ми навчилися радіти простим речам! Того року у школярів не було останнього дзвоника, випускних балів, багато скасували весілля та інші урочистості. Не було гуртків, не працювали фітнес-зали, нічого не працювало, крім аптек і магазинів. Зараз же ми можемо заново відчути перевагу всіх цих благ. Не можна забувати цей безцінний досвід!
 6. Допомога людям похилого віку. Люди похилого віку знаходяться в групі ризику через коронавирус. Вони складніше переносять хворобу. Щоб захистити старше покоління, багато добровольців ходили для людей похилого віку в магазини, аптеки і купували їм все необхідне. В деякій мірі ця звичка зблизила покоління між собою.
 7. Ми почали частіше мити руки. А це знизило кількість інших хвороб теж! Для прикладу, візьмемо Індію, де через жахливу антисанітарію люди помирають не тільки від Covid-19 і SARS-Cov-2, а й інших інфекцій.
 8. Читання, йога, кулінарія та багато інших хобі на період локдауна стали знову популярними. Ми почали більше часу приділяти саморозвитку, вивчення нових професій. Багато музеїв зробили онлайн екскурсії абсолютно безкоштовно.
 9. Економне споживання ресурсів. Напевно кожна людина відчула, як виросли рахунки по комунальних платежах? Не дивно, адже коли ми знаходимося вдома, витрачаємо більше електрики і води. Більшість навчилося економно витрачати ці ресурси і після завершення коронавируса використовують ці навички!
 10. Носіння масок зменшило кількість захворювань сезонними на ГРВІ та грип. Крім масок почали активно використовувати захисні екрани! Люди звикли носити засоби індивідуального захисту.

Хтось дочитав книгу, яку відкладав довгий час. Хтось навчився готувати їсти. І це дійсно чудово.

Інтернет допоміг провести ізоляцію більш легко і цікаво. Прямі ефіри зблизили людей по всьому світу. Однак є і зворотна медаль у цій ситуації. Збільшилася кількість розлучень, багато ресторанів і барів збанкрутували … найжахливіше в пандемії – це тисячі смертей.

Засоби індивідуального захисту і корисні звички

З початком пандемії у людей різко виріс попит на засоби індивідуального захисту. Громадяни почали вивчати їх властивості, склад і різновиди. Тепер навіть школяр знає про необхідність захисної маски.
В Україні є компанія Венето. Вона виробляє захисний одяг і аксесуари під назвою «Венетомед». Їхні вироби підходять не тільки для медпрацівників, а й для простих людей. В асортименті виробника також є:

 • захисні екрани;
 • бахіли;
 • комбінезони;
 • халати;
 • головні убори;
 • бахіли.

Ви можете купити ці засоби онлайн і використовувати для свого захисту. Які корисні звички, пов’язані з ЗІЗ, напрацювали люди? По-перше, їх почали носити. По-друге, дорослі вчать дітей користуватися засобами індивідуального захисту.

Чому ЗІЗ Венетомед вважаються одними з кращих на ринку

Стало достеменно відомо, що тепер наше життя ніколи не буде колишнім. Захисні маски та інші аксесуари тепер стали чимось простим, звичайним, щоденним. Серед великої різноманітності виробників, українські ЗІЗ Венетомед вважаються одними з кращих. Вони відповідають вимогам європейських стандартів якості. Всі вироби виготовлені з нетканих матеріалів, як цього вимагає Всесвітня Організація Охорони Здоров’я.

Головне, що Венетомед завжди доступний для українського покупця. Не потрібно чекати тривалих поставок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *