Статті

Як обрати захисний костюм COVID

Як вибрати захисний костюм? У період всесвітньої епідемії з COVID-19 це питання набуло особливої актуальності. Як відомо, спецодяг створюється для того, щоб максимально убезпечити організм від згубних зовнішніх факторів, в тому числі – вірусних агентів. Але перш ніж вибрати відповідний варіант спецзахисту, варто зрозуміти, чи потрібен вам захисний костюм в принципі. Давайте разом розберемося в цьому питанні.

Чи потрібен вам захисний костюм

Ніхто не стане сперечатися з тим, що якісний спецодяг здатен захистити вас краще, ніж проста маска або респіратор. Питання придбання захисних костюмів стало особливо гострим на тлі епідемії Covid-19. Медичні костюми – це додатковий захист, який в ситуації, що склалася у світі, точно не буде зайвим.
Однак, погодьтеся, – надягати захисні костюми, щоб просто вийти в магазин за хлібом – все-таки занадто. Як же зрозуміти, коли медичний захисний костюм дійсно доречний? Для початку визначимося, кому без одноразових / багаторазових захисних костюмів точно не обійтися. Отже, спецодяг знадобиться вам, якщо:

  • Ви працюєте в сфері метало- або деревообробки, сільського господарства, де доводиться взаємодіяти з небезпечними для організму пестицидами, в сфері машинобудування або будівельних робіт.
  • Ваша робота пов’язана з фармацевтичним виробництвом або харчовою промисловістю.
  • Приміщення, в яких ви працюєте, повинні бути стерильними. Йдеться про лабораторії, операційні та інші аналогічні приміщення.
    Ви працюєте з небезпечними речовинами – хімікатами, токсичними порошками, клейовими складами тощо.
  • За службовим обов’язком ви перебуваєте в зоні підвищеної небезпеки по КОВІД-19. На сьогодні на передовій змушені залишатися не тільки медики, але також співробітники МВС, служб з надзвичайних ситуацій та інші.

Якщо ж перераховані вище пункти – не про вас, але ви або ваші близькі знаходитеся в групі ризику по Ковід-19, краще придбати захисні костюми для всієї родини. Носити щодня їх не потрібно, однак, при необхідності, вони зможуть убезпечити вас від Коронавірусу.

Особливості вибору захисних костюмів

Якщо вам необхідно вибрати захисний костюм, зробіть це, виходячи з передбачуваних ризиків і особливостей вашої роботи.

Якщо першорядним для вас є безпека шкірного покриву, виберіть спецодяг з меншим ступенем захисту. Він впорається з завданням, при цьому забезпечить комфорт завдяки дихаючим вставкам.

Якщо ж ви вибираєте костюм, який зможе убезпечити від вірусів, бактерій, небезпечних хімічних сполук і інших аналогічних речовин, віддайте перевагу спецодягу з підвищеним ступенем захисту. Такі захисні костюми виробляє компанія Венето.

Захисні костюми Венето

При виробництві захисних костюмів Венето використовується технологія ультразвукової спайки. Завдяки цьому, при скріпленні частин спецодягу не утворюються зазори, які є воротами для вірусів і хвороботворних бактерій.

Всі без винятку захисні костюми Венето є гідрофобними – вони здатні відштовхувати воду, а також інші рідини. Спецодяг Венето виробляється з інноваційних медичних тканин – SpunBel, SMS і ламінований спанбонд (2-х шаровий і 3-х шаровий). Ці тканини не є токсичними, не викликають алергічних реакцій і здатні забезпечити максимальну безпеку.

Такі властивості захисних костюмів Венето дозволяють використовувати їх медичними працівниками, працівниками вірусологічних лабораторій, співробітниками МВС і служб з надзвичайних ситуацій, а також іншими професіоналами, які працюють в червоних зонах по COVID-19.

Захисні костюми Венето сертифіковані відповідно до технічного регламенту щодо медичних виробів № 753 і №761, ДСТУ EN ISO 13485:2018, ДСТУ EN14605: 2017 і EN 13034: 2017, а також ISO 9001:2015 і ISO 14001-2017.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *