Приклади використання

Застосування костюмів

20% від загальної кількості виявлених випадків COVID-19 в Україні припадало на працівників медичної сфери. Зараз, якщо вірити статистиці, цей відсоток вдалося знизити до 10%. І все одно Україна продовжує утримувати сумне лідерство за захворюваністю серед лікарів і медперсоналу в світі. Головною і основною причиною такого плачевного стану безумовно є вкрай низька захищеність медиків, кинутих на передову боротьби з епідемією, від ризику зараження і впливу вірусу. Через пандемію Україна опинилася на межі медичного колапсу: вже зовсім скоро рятувати українців від коронавірусу може виявитися не тільки нічим, але й нікому.
Саме для того, щоб цього уникнути, компанія «ВенетоМед» з нуля почала виробництво високоякісних медичних захисних костюмів, які забезпечать захист від вірусів, бактерій, хімікатів та іншого негативного впливу не тільки під час пандемії, але і після неї – в харчовій промисловості і сільському господарстві, співробітникам Держслужби з НС і МВС, вченим в лабораторіях і персоналу медустанов, що спеціалізуються на лікуванні особливо небезпечних і заразних хвороб.

Захисні костюми «ВенетоМед» медичні лікаря-інфекціоніста, фельдшера, бригад машин швидкої допомоги та інших медичних професій

Для виготовлення захисних медичних костюмів високого класу захисту «ВенетоМед» використовують спеціальні тканини SpunBel, SMS і дво-, тришаровий ламінований спанбонд. Легкі та міцні, всі вони мають підвищену стійкість до зовнішніх впливів. При виробництві ламінованого спанбонду і SMS волокна з’єднуються термічним методом. Як наслідок, вони не пропускають віруси і бактерії.
При пошитті медичних захисних костюмів ці матеріали використовуються у вигляді двох і тришарових нетканих матеріалів. У них шари матеріалу скріплюються «дихаючою» мембранної плівкою з поліетилену, що дозволяє посилити захисні і водовідштовхувальні, гідрофобні властивості вихідного матеріалу. Адже при використанні такої технології костюм дозволяє шкірі «дихати», що надважливо, адже зміна лікаря може тривати більше 8 годин.
Кожен з матеріалів, які використовуються у виробництві захисних костюмів «VenetoMed», має свої переваги і специфіку. Вироби з ламінованого спанбонду володіють підвищеними гідрофобними і водовідштовхувальними властивостями. Для захисних костюмів з SMS характерні більш високі захисні властивості, завдяки яким вони якнайкраще підходять для пошиття захисних костюмів з високою герметичністю. А нетканий матеріал з поліпропіленових філаментних ниток відрізняється не тільки високою щільністю, але й підвищеною стійкістю до впливу зовнішніх факторів. До того ж, вироби з цього матеріалу можна стерилізувати при температурі 100-130 градусів і використовувати багаторазово, тому, крім медицини, вони активно використовуються і в інших сферах, зокрема, в харчопромі та фармацевтиці.
Всі матеріали, які використовуються для виготовлення костюмів, екологічно чисті і гіпоалергенні. А отже – придатні для щоденного використання.
Щоб посилити захисні властивості своїх антивірусних (антибактеріальних) костюмів, компанія «Венето» на початку червня 2020 року першою в Україні почала використовувати технологію ультразвукової спайки швів при виробництві костюмів. Ця сучасна технологія забезпечує додатковий захист медиків від проникнення через захисний костюм вірусів, бактерій і токсичних речовин – адже при використанні такої технології медичні захисні костюми «VenetoMed» позбавлені зазорів між спаяними частинами. Це автоматично зменшує кількість «шляхів» для проникнення вірусів. А отже – лікар може максимально ефективно надавати допомогу пацієнтові, не побоюючись захворіти сам.
Незалежно від моделі, всі костюми доповнюються манжетами, надійними застібками і спеціальними кріпленнями на пальці. Це дозволяє використовувати ці захисні костюми в лікарнях, які спеціалізуються на лікуванні пацієнтів з COVID-19 – з мінімальним ризиком зараження для медиків. Ці костюми також якнайкраще підійдуть для захисту персоналу лабораторій, де проводяться дослідження на коронавірус і інші небезпечні захворювання і віруси, а також для бригад машин «швидкої допомоги», які виїжджають на виклики і працюють в умовах підвищеного ризику зараження COVID-19.

Захисний одяг «VenetoMed» сертифіковано відповідно до:

  • Технічного регламенту щодо медичних виробів (Постанова Кабінету Міністрів України № 753 від 02.10.2013)
  • Технічного регламенту засобів індивідуального захисту (Постанова Кабінету Міністрів України № 761 від 27.08.2008)
  • ДСТУ EN 14605:2017 Одяг захисний. Захист від рідких хімічних речовин. Вимоги до експлуатаційних характеристик одягу з непроникними до рідини (тип 3) або непроникними до спрею (тип 4) з’єднаннями та до предметів одягу для захисту частин тіла (типи РВ [3] та РВ [4]) (EN 14605: 2005 + A1: 2009, IDT)
  • ДСТУ EN 13034:2017 Одяг захисний. Захист від рідких хімічних речовин. Вимоги до експлуатаційних характеристик захисного одягу для обмеженого захисту від рідких хімічних речовин (типи 6 і РВ [6]) (EN 13034:2005 + A1:2009, IDT)

Відповідність захисної продукції всім нормам і вимогам підтверджено численними дослідженнями, проведеними державними науково-дослідними установами та сертифікаційними центрами.

Захисні костюми «VenetoMed» в протичумних інститутах, вірусологічних лабораторіях та медцентрах, які проводять тести на виявлення COVID-19, при роботі з ВІЛ-інфікованими і в онкологічних клініках, де важливо захищати як медика, так і пацієнта з ослабленим імунітетом

Протичумні інститути і вірусологічні лабораторії України, контролюючи санітарно-епідемічну ситуацію в країні, щодня наражаються на численні ризики. Безперервна дослідницька робота, спрямована на попередження та ліквідацію інфекційних, паразитарних і вірусних захворювань, супроводжується підвищеним ризиком. Саме тому використання захисних костюмів у таких установах вважається обов’язковою умовою.
А в умовах пандемії COVID-19 до переліку таких особливо небезпечних установ додалися також лабораторії, що займаються проведенням тестів на виявлення коронавірусної хвороби.
Захисні медичні костюми «VenetoMed» ідеально підходять для лабораторних працівників, оскільки виробляються з урахуванням ключових правил безпеки – і при дотриманні всіх вимог і нормативів, стандартів, встановлених для медичного захисного одягу. Для виробництва цих виробів використовуються багатошарові гідрофобні неткані матеріали, продубльовані поліетиленовими плівками. Додатковий захист забезпечується завдяки з’єднанню елементів костюма за допомогою передової технології ультразвукової спайки. Такий підхід до виготовлення продукції мінімізує ризик проникнення заражених рідин або бактерій через матеріал на шкіру. Щільні манжети, кріплення на пальці і надійні застібки допомагають посилити захисні властивості медичних костюмів.
При цьому працювати в захисному медичному костюмі «VenetoMed» вірусологу, лаборанту або вченому буде максимально комфортно, адже такий костюм точно не створить відчуття перебування в коконі з поліетилену і не буде «парити».

Захисні костюми «Венето» - на службі МНС та МВС

Співробітники служб МНС та МВС України сьогодні перебувають у вирі подій в зв’язку з несприятливою ситуацією, що склалася не тільки в нашій країні, але й в усьому світі. Щодня працівники цих відомств наражають себе на небезпеку, забезпечуючи безпеку наших співгромадян. І у переважній більшості надзвичайних ситуацій, які необхідно ліквідувати, працівникам профільних служб доводиться використовувати захисні костюми. Щоб дійсно захистити, ці костюми повинні бути максимально якісними і міцними. Адже їх завдання – убезпечити людину від пошкодження шкірних покривів, перепадів температури, проникнення отруйних газів і парів, хімічних бризок і реактивів.
Поки працівники служб з надзвичайних ситуацій і МВС захищають громадян нашої країни, компанія «Венето» піклується про них самих. Захисні костюми «VenetoMed» спеціально розроблені для того, щоб максимально убезпечити організм від впливу різних зовнішніх факторів. При виробництві виробів використовуються спеціальні багатошарові гідрофобні тканини і якісна фурнітура. При цьому захисні костюми «VenetoMed» зберігають свободу пересування і нормальний теплообмін організму. А від цього дуже часто залежить не тільки ефективність роботи рятувальників або правоохоронців, а й їх життя.

Захисні костюми в харчовій промисловості

Виробництво і переробка харчових продуктів передбачає абсолютну стерильність, а також захист персоналу від можливих несприятливих зовнішніх факторів. Компанія «Венето» розробила сучасні захисні костюми, які підходять також і для використання працівниками харчової промисловості.
На відміну від системи охорони здоров’я або ліквідації надзвичайних ситуацій чи стихійних лих, в харчовій промисловості захисні костюми потрібні не для того, щоб захистити людину від впливу навколишнього середовища, а навпаки – щоб знизити вплив зовнішніх чинників, бактерій і вірусів, на продукти харчування. Від чого в кінцевому підсумку залежить безпека продуктів для споживачів.
І захисні костюми виробництва «VenetoMed», завдяки використанню найякісніших багатошарових тканин та інноваційних технологій виробництва та пошиття, впорюються з цим завданням на всі 100. Так що ризик забруднення продуктів на виробництві або потрапляння на них бактерій, принесених працівниками ззовні, зводиться до нуля завдяки високому ступеню захисту костюмів. Так що вони підійдуть для виробництв, де потрібна абсолютна стерильність.
А для забезпечення додаткової безпеки, всі моделі захисних костюмів «VenetoMed» оснащуються манжетами, які щільно прилягають до тіла, гумками для пальців і надійними застібками. І працювати в таких захисних костюмах не тільки максимально безпечно, але і надзвичайно комфортно завдяки «дихаючій» мембранній плівці, яка скріплює шари матеріалів.

Захисні костюми у фармацевтичній сфері

Фармацевтичне виробництво передбачає роботу з небезпечними реагентами, а також препаратами, безпека яких ще не була підтверджена. Це означає, що працівники фармацевтичних лабораторій потребують спеціального захисту, який можуть забезпечити спецкостюми виробництва компанії «Венето». Вони призначені для використання на фармацевтичних виробництвах, в лабораторіях, забезпечуючи захист шкіри від потрапляння на неї хімікатів, небезпечних рідин і біологічно активних речовин.

При пошитті захисних костюмів для фармацевтичного виробництва компанією «Венето» застосовуються сучасні технології, такі як ультразвукове зварювання швів, завдяки чому мінімізується ризик впливу на організм шкідливих зовнішніх факторів.
При цьому захисні костюми для фармацевтичного виробництва виконують і зворотний захист – захищаючи медикаменти від можливого негативного впливу з боку людини. При використанні такого захисту про ризик поширення працівником вірусів, грибків і шкідливих бактерій можна не турбуватися.
Всі моделі захисних костюмів «VenetoMed» виробляються відповідно до вимог відповідних стандартів, та доповнюються такими, здавалося б, дрібницями, як манжети, які щільно прилягають, гумки для фіксації рукавів на пальці і міцні застібки, які відіграють важливу роль в зручності експлуатації костюма. Він повинен сидіти максимально зручно на тілі людини, не спадати, не завертатися, і в той же час – не сковувати рухів.
У виробництві захисних костюмів «VenetoMed» використовуються спеціальні дво- і тришарові медичні антибактеріальні тканини, завдяки яким вироби характеризуються підвищеними антибактеріальними властивостями. Матеріали, які використовуються при пошитті костюмів, є протиалегренними, нетоксичними, забезпечують нормальний теплообмін і найголовніше – високий ступінь захисту. У чому і полягає головне призначення захисних костюмів.