Матеріали

Щільність: від 30 до 60 г / кв.м.

2х-шаровий ламінований медичний Спанбонд

Дихаючий двошаровий нетканий матеріал, який використовується при виробництві захисних костюмів ``Венето``. До його складу входять поліпропіленові філаментні нитки - це найтонші волокна, тонші за людську волосину, які створюються шляхом екструзії (продавлювання розплавленого поліпропілену через мікроотвори). Після цього волокна нашаровуються в хаотичному порядку одне на одного, формуючи полотно нетканого матеріалу. Згодом, таке полотно з'єднується з ``дихаючою`` поліетиленовою плівкою. Завдяки цьому матеріал набуває підвищеної міцності, стійкості до впливу вологи та інших зовнішніх факторів. Крім того, унікальні властивості матеріалу дозволяють використовувати захисні костюми ``Венето`` повторно, попередньо простерилізувавши їх при температурі 100-130 градусів Цельсія. Це особливо актуально в період епідемії Ковід-19. Захисні костюми ``VENETOMED`` з цього матеріалу можуть застосовуватися в різних сферах, в тому числі - як спецодяг для лабораторій, що займаються дослідженням Коронавірусу, медичних установ, підприємств з виробництва харчової продукції, фармацевтичних препаратів і так далі. Захист - не єдина перевага матеріалу. Профільні інформаційні агентства відзначають, що медичний Спанбонд не викликає алергічних реакцій і нетоксичний, завдяки чому захисні костюми Венето можуть використовуватися щодня, забезпечуючи співробітникам профільних установ комфортні умови праці. При виробництві всього спецодягу ``VENETOMED`` використовується технологія ультразвукової спайки елементів костюма, замість звичайної строчки на швейній машинці. Завдяки цьому захисні костюми стають максимально герметичними, а ризик потрапляння під тканину вірусів, бактерій та інших патогенних агентів практично зводиться до нуля. Крім того, вироби з використанням технології ультразвукової спайки роблять захисні костюми ``Венето`` більш еластичними і довговічними. Захисні костюми з медичного Спанбонду мають відмінну зносостійкість завдяки особливому виготовленню матеріалу. Найчастіше він застосовується у виробництві медичних костюмів, костюмів для фармацевтів, лабораторних працівників та інших спецслужбовців, що знаходяться на передовій боротьби з Covid-19.

100%

Пропіленові волокна

0,01 до 0,2 dtex

товщина шару

Адсорбційні властивості

Поглинає вологу

х10 антибактеріальні властивості

Щільність: від 50 до 80 г / кв.м.

3х-шаровий ламінований медичний Спанбонд

Ламінований інноваційний матеріал, обраний компанією ``VENETOMED`` для виробництва захисних комбінезонів і халатів. У складі матеріалу МедіСпан - поліпропіленові волокна. Для виробництва тришарового матеріалу використовуються шари спанбонду, які скріплюються з ``дихаючою`` поліетиленовою плівкою. Ця особливість виготовлення дозволяє використовувати 3-шаровий Спанбонд для пошиття медичних захисних костюмів, спецодягу для лабораторних працівників, фармацевтів, працівників МНС та інших спецустанов, діяльність яких спрямована на боротьбу з Коронавірусом в період епідемії. Крім того, ламінований матеріал є гідрофобним матеріалом, тобто володіє водовідштовхувальними властивостями. Спецодяг VENETOMED, виготовлений з цього матеріалу, може використовуватися і в інших сферах діяльності - від фармвиробництва до харчової промисловості. Нетканий матеріал не викликає алергічних реакцій і не є токсичним. При виробництві всього захисного спецодягу ``VENETOMED`` використовується технологія ультразвукової спайки елементів костюма замість звичайної строчки на швейній машинці. Завдяки цьому захисні костюми стають максимально герметичними, а ризик потрапляння під тканину вірусів, бактерій та інших патогенних і інфекційних агентів практично зводиться до нуля. Крім того, використання технології ультразвукової спайки, робить захисні костюми ``Венето`` більш еластичними і довговічними.

100%

Пропіленові волокна

0,01 до 0,2 dtex

товщина шару

Адсорбційні властивості

Поглинає вологу

х10 антибактеріальні властивості

Щільність: від 30 до 80 г/кв.м.

SMS


Одним з найбільш якісних, найчастіше використовуваних і міцних матеріалів для виробництва захисних костюмів ``Венето`` є SMS (матеріал, до складу якого входять три шари: Спанбонд, Meltblown і Спанбонд). У складі SMS - пропіленові волокна, з'єднані між собою термічним методом. Щільність матеріалу і інноваційна технологія виробництва роблять захисні костюми Венето максимально герметичними. Відмінністю SMS є наявність між двома шарами спанбонду матеріалу ``Meltblown``. Завдяки дрібним коміркам мельтблаун, який є прошарком між двома шарами спанбонду, антибактеріальні властивості SMS в рази підвищуються. Якщо порівнювати матеріал з традиційно використовуваним одношаровим спанбондом, вони збільшуються приблизно в 7-10 разів. Завдяки такій особливості захисні костюми ``VENETOMED``, виконані з SMS, можна використовувати медичним працівникам, співробітникам лабораторій та інших спецустанов. Матеріал захисних костюмів Венето не пропускає ані воду, ані біологічно активні рідини. Матеріал СМС також стійкий до впливу жирів і активних хімічних речовин. При виробництві всього спецодягу ``VENETOMED`` використовується технологія ультразвукової спайки елементів костюма замість звичайної строчки на швейній машинці. Завдяки цьому захисні костюми стають максимально герметичними, а ризик потрапляння під тканину вірусів, бактерій та інших патогенних агентів практично зводиться до нуля. Крім того, вироби з використанням технології ультразвукової спайки роблять захисні костюми ``VENETOMED`` більш еластичними і довговічними.

100%

Пропіленові волокна

0,01 до 0,2 dtex

товщина шару

Адсорбційні властивості

Поглинає вологу

х10 антибактеріальні властивості