VENETOMED PROTECTING HUMANITY

Компанія «‎VENETOMED»‎: від виробів для здорового сну до виробництва захисних костюмів

Компанія «Венето» існує на ринку з 1993 року. За 27 років вона зарекомендувала себе, як один з найвідоміших і найуспішніших меблевих брендів України. Саме «Венето» першими привезли з Європи в нашу країну технологію виробництва ортопедичних матраців.

Компанія «Венето»

Протягом багатьох років «Венето» прищеплює українцям культуру здорового сну. Рік за роком компанія удосконалює виробництво, впроваджуючи все нові технології, щоб забезпечити своїм клієнтам комфортний і здоровий відпочинок.

Фахівці «Венето» вважають головною місією турботу про здоров’я своїх клієнтів, саме тому, коли в березні 2020 року на території України та інших країн світу був введений карантин у зв’язку з епідемією коронавірусу COVID-19, «Венето» не залишилися осторонь.

Компанія «Венето» завжди вважала, що криза – це час нових можливостей, в тому числі, і можливості допомагати іншим. Тому компанія вирішила захистити своїх співробітників, клієнтів, а також забезпечити захист тим, хто знаходиться на передовій – медикам, вірусологам, співробітникам МВС, службам з надзвичайних ситуацій та іншим профільним установам, які працюють з інфікованими людьми.

Сьогодні, коли епідеміологічна ситуація, викликана епідемією Коронавірусу, не тільки в Україні, але і у всьому світі, непередбачувана і надзвичайно складна, «Венето» продовжує розвивати новий, але дуже важливий напрямок. Компанія розширюється в прискореному темпі, виробляючи не тільки костюми біологічного захисту, а й весь спектр захисного одягу та аксесуарів великими партіями.

Протягом 20 днів «Венето» перепрофілювали частину виробництва під пошив протиепідеміологічних костюмів. Щоб виготовлення спецодягу проходило в максимально безпечних умовах, Венето, в першу чергу, забезпечила захистом свій персонал. Потім компанія придбала спеціальні швейні машинки, збільшила кількість персоналу на фабриках і запустила серійне виробництво спецодягу.

Щоб реалізувати виробництво захисних костюмів, компанія «Венето» придбала 120 УЗ-машинок для роботи зі спеціальними матеріалами – SMS, дихаючі неткані матеріали. Це багатошарові матеріали, здатні захистити від проникнення в організм вірусів (в тому числі – COVID 19), потрапляння на шкіру біологічно активних рідин, хімікатів та інших шкідливих речовин. Крім того, захисні костюми «Венето» можна використовувати працівникам сільського господарства для попередження потрапляння пестицидів на шкірний покрив.

Оскільки виробництво спецодягу «Венето» розташоване в Черкасах, після його запуску насамперед захисні костюми були передані в місцеві лікарні. Пізніше до уваги були взяті побажання медичних працівників – ми внесли зміни в існуючі моделі, поліпшивши експлуатаційні характеристики, тому постійно працюємо над вдосконаленням продукції, яка виробляється. Всі вироби «Венето» високої якості та володіють прекрасними експлуатаційними характеристиками. Завдяки цьому компанія гарантує якість своєї продукції на період не менше 20 років.

Щорічно «Венето» інвестує в розвиток технологій. Завдяки цьому забезпечується повний виробничий цикл, починаючи з закупівлі й переробки сировини і закінчуючи випуском на ринок якісних товарів для здорового сну та їх реалізацією через власну мережу магазинів.
На сьогодні у «Венето» є кілька заводів з виробництва брендової продукції. Вони розташовані в Черкаській і Чернівецькій областях. За роки існування «Венето» створили тисячі ортопедичних матраців, диванів для щоденного сну, м’яких ліжок «Сом’є» та інших виробів, які популярні серед споживачів.

Про Венетомед